O nas

Sklep mPTech24.com

mptech24.com to oficjalny sklep firmy mPTech Sp. z o. o. To miejsce, w którym można wygodnie, szybko
i bezpiecznie dokonać zakupów bezpośrednio od producenta marek: HAMMER, myPhone, 4family oraz techbite. Działamy całodobowo, 7 dni w tygodniu, realizując zlecenia naszych klientów
bez konieczności opuszczania przez nich domu. Oferujemy opcję zakupów na raty 0%, darmową dostawę powyżej 50 zł oraz atrakcyjne zestawy promocyjne.
Cieszymy się statusem Super Sprzedawcy ★★★★★ oraz wskaźnikiem 98% zadowolonych klientów. Jesteśmy wiarygodnym źródłem informacji z pierwszej ręki o produktach, nowościach i promocjach.
Należymy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Centralno-Wschodniej.


Firma mPTech

mPTech Sp. z o.o. (dawniej myPhone Sp. z o.o.) z siedzibą we Wrocławiu to największy polski producent telefonów
o ogólnoeuropejskim zasięgu działalności. Działa z powodzeniem od 2007 roku. Należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne, jednego z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Centralno-Wschodniej, funkcjonującego od 2001 roku. Jako mPTech prężnie działamy w obszarze mobile za sprawą marek myPhone, HAMMER oraz techbite.

Ściśle współpracujemy z Google zabiegając o bezpieczeństwo i rozwój Androida (jako jedyny polski producent jesteśmy partnerem Google z umową MADA), a także z zewnętrznymi firmami testującymi urządzenia. W myśl idei „Czynimy technologie mobilne przystępnymi”, oferujemy nowoczesne, wielofunkcyjne i przystępne cenowo produkty. Stanowimy zespół niemal 150 pracowników, wykwalifikowanych specjalistów zabiegających o ciągłe ulepszanie produktów i asortymentu.

Więcej informacji na mptech.eu »


Marka HAMMER

Marka HAMMER działająca z sukcesem od 2014 roku to krajowy lider wśród pancernych telefonów i smartfonów odpornych na wodę, pył i wstrząsy. W portfolio znajdują się zarówno modele z klasycznymi przyciskami jak
i smartfony o różnej specyfikacji. Marka jest laureatem licznych nagród i wyróżnień (Młoda Marka Sukcesu, Męska Marka Roku 2018). Produkty marki dostępne są także u operatorów telekomunikacyjnych, w sklepach specjalistycznych oraz u dystrybutorów.

Więcej na: hammeromania.pl »


Marka myPhone

myPhone to popularna polska marka telefonów i smartfonów funkcjonująca na rynku od ponad 10 lat. W portfolio dostępne są smartfony o różnej specyfikacji i telefony klasyczne o rozmaitych konstrukcjach – tradycyjne, z klapką, stacją ładującą, typu „slider” i z udogodnieniami dla seniorów. Marka myPhone to numer 1 w kraju wśród smartfonów do 100 Euro. Jej produkty dostępne są także u operatorów telekomunikacyjnych, w sklepach specjalistycznych oraz u dystrybutorów.

Zobacz również myphone.pl »


Marka techbite

techbite to nowa marka dla świadomych swoich potrzeb osób, które nad znany brand wyżej stawiają funkcjonalność i użyteczność produktów. W zalewnie wielu kolorowych produktów, znajdują perełki, które dokładnie trafiają w ich oczekiwania, takie jak urządzenia techbite. Nowoczesne, przystępne cenowo produkty dla wszystkich którzy lubią być na czasie z najnowszymi technologiami. Pierwszym produktem w portfolio marki jest Flix TVbox z AndroidTV, jednak już wkrótce pojawią się kolejne pozycje z segmentu home, DIY czy elektroniki użytkowej.

Zobacz również techbite.eu »